Suomen judon mustat vyöarvot

Kata- ja tekniikkakouluttajat

Päävalikko

Paluu

 

 

 Kata-ja tekniikkakouluttajat
 Etelä-Suomi  Hannula Jaakko

 Korkka Jouni

 Lindgren Staffan

 Kallio Maarit

 Mickelsson Peter

 Kontio Seppo

 Itä-Suomi  Romppanen Janne  Katajavuori Lasse  
 Kaakkois-Suomi  Raekorpi Arto  Laitinen Samu  Tuominen Mikko
 Lounais-Suomi      
 Länsi-Suomi  Tanayama Hiro    
 Pohjois-Suomi  Timo Halonen  Voitto Lausmaa  

 

 Kata- ja tekniikkakouluttajien yhteystiedot
 Jaakko Hannula
 Etelä-Suomi
 Osoite  Kuoppatie 35
 Postinumero  00 730 Helsinki
 Puhelin  09 - 411 00988
 Sähköposti  jaakko.hannula@kolumbus.fi 
 Staffan Lindgren
 Etelä-Suomi
 Osoite  Ohjaskuja 6
 Postinumero  00 750 Helsinki
 Puhelin  040 - 508 3885 
 Sähköposti  staffan.lindgren@pp.inet.fi
 Peter Mickelsson
 Etelä-Suomi
 Osoite  Santerlantie 11
 Postinumero  00 780 Helsinki
 Puhelin  050 - 537 7179
 Sähköposti  judo@kolumbus.fi
 Lasse Katajavuori
 Itä-Suomi
 Osoite  Kalevankatu 15 a 1
 Postinumero  80 100 Joensuu
 Puhelin  k. 013-123 149, t. 013-2513 051
 Sähköposti  lasse.katajavuori@joensuu.fi
 Janne Romppanen
 Itä-Suomi
       
 Osoite  Kalevankatu 29 as 9
 Postinumero  80 100 Joensuu
 Puhelin  050 - 362 6862
 Sähköposti  janne.romppanen@joensuu.fi
 Arto Raekorpi
 Kaakkois-Suomi
 Osoite   Opintie 26
 Postinumero   52 700 Mäntyharju
 Puhelin   0400 - 629 343
 Sähköposti   
 Samu Laitinen
 Kaakkois-Suomi
 Osoite   Pihkatie 20 c 7
 Postinumero   15 870 Hollola
 Puhelin   040 - 569 7175
 Sähköposti   samu.laitinen@pp.inet.fi
 Mikko Tuominen
 Kaakkois-Suomi
 Osoite   Rautatienkatu 14 b 12
 Postinumero   15 110 Lahti
 Puhelin   0400 - 684 329
 Sähköposti   motuominen@hotmail.com
 
 Lounais-Suomi
 Osoite  
 Postinumero  
 Puhelin  
 Sähköposti   
 Hiroyasu Tanayma
 Länsi-Suomi
 Osoite   Kissikuja 27
 Postinumero   61 300 Kurikka
 Puhelin   040 - 543 1610
 Sähköposti   hiro.tanayama@luukku.com
 Timo Halonen
 Pohjois-Suomi
 Osoite   Oritputaantie 15
 Postinumero   90 240 Oulu
 Puhelin  040 - 183 1319
 Sähköposti   timo.halonen@mail.suomi.net
 Voitto Lausmaa
  Pohjois-Suomi
 Osoite   Metsätie 14
 Postinumero   90 650 Oulu
 Puhelin  040 - 726 5114
 Sähköposti   voitto.lausmaa@mail.suomi.net

 Jos huomaat virheellisiä tietoja, niin ota yhteys sivun ylläpitäjään ( jorma.liiho@dan-kollegio.fi ).